سردار غیب پرور گفت: کار در اکثر استانهای سیل زده آغاز شده که در دشت آزادگان و هویزه خوزستان بیش از هزار واحد احداث و یا تعمیر خواهد شد.
۱۰ هزار و ۲۰۰ نفر روز پیش‌بینی فعالیت دانش‌آموزان در طرح هجرت است/ تزریق اعتبار ۱۱۲ میلیون تومانی برای اجرای طرح هجرت
جانشین سازمان بسیج سازندگی استان قم از ارائه آموزش های لازم ویژه طلاب و روحانیون به منظور ترویج امور مربوط به اقتصاد مقاومتی در سطح جامعه خبر داد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان گفت: حوزه مقاومت حضرت مریم(س) همدان با استفاده از ظرفیت خیرین و گروه جهادی شهید «همدانی» اقدام به بسته‌بندی پوشاک و توزیع در روستاهای مناطق محروم کرده است؛ تا با این اقدام گامی در راستای حمایت از محرومان برداشته باشد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ریگان از توزیع ۵۰ دستگاه پنکه ایستاده در بین خانواده‌های محروم روستا‌های چاه ملک، هشتصد متری و همت آباد خبر داد .
عطا دادگستر، هنرمندی معلول اهل روستای درزیان مریوان، با داشتن یک دست آثار زیادی از جمله پرتره‌های مشاهیر و بزرگان کرد را به تصویر کشیده است، اوشاعر و نوازنده است و فعالیت‌های اجتماعی متعددی را انجام میدهد. او عمیقا به جمله مشهور «معلولیت محدودیت نیست» اعتقاد دارد. عطا که همسرش را به علت سرطان خون از دست داده است، حالا با تنها دخترش «سیران» زندگی میکند. او این روز‌ها بدلیل شرایط نابسمان اقتصادی به سمت کولبری رفته است، اما تا فرصتی می‌یابد به سمت فعالیت‌های هنری می‌رود. مجموعه پیش رو گوشه‌ای از زندگی روزمره عطا دادگستر در روستای درزیان است.
بسیج سازندگی استان البرز برگزار می‌کند،کارگاه آموزشی و توانمند سازی در حوزهاستارت‌آپ و فضای کسب و کارخواهران و برادرانلطفا جهت ثبت نام مشخصات کامل خود شامل نام و نام خانوادگی، نام پدر و شماره ملی را بوسیله‌ی خط همراهی که پاسخگو هستید به شماره همراه ۰۹۰۳۹۸۱۲۸۱۱ و یا آیدی @jahadi_alborz ارسال نمایید.
ثبت‌نام اردوی جهادی بسیج دانشجویی آذربایجان غربی آغاز شد، علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام اردوهای جهادی به دفاتر و پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه خود مراجعه کنند.
همزمان با سالروز تاسیس جهاد سازندگی و آغاز رزمایش ملی بسیج کشاورزی، ۴۸ گروه جهادی به مناطق محروم و مرزی آذربایجان‌غربی اعزام شدند.
معاون هماهنگ کننده سپاه شهداء آذربایجان غربی گفت: جهادگران در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نقش ویژه‌ای دارند.
مسئول سازمان بسیج سازندگی همدان با بیان اینکه تا رفع کامل مشکلات مردم شهرگمیشان در کنار آنها خواهیم ماند گفت: کمک های جمع آوری شده پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج توسط ۴ کامیون به مناطق سیل زده شمال کشور و بویژه شهرستان گمیشان ارسال شد.
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با بیان اینکه طرح مبارزه با آفات، پیوند و سرشاخه کاری درختان گردو در دستور کار بسیج مهندسین قرار دارد، گفت: با توجه به ظرفیت های موجود کارشناسان مجرب بسیجی ، در سال ۹۸ با بکارگیری این عزیزان پیوند درختان گردو که یک هدف شهرستانی است نیز در سطح وسیعی محقق شده است.
پس از ادغام نهاد جهاد سازندگی با وزارت کشاورزی در سال ۷۹ ؛ سازمان بسیج سازندگی که به تدبیر حکیمانه مقام عظمای ولایت و با تکیه بر حضور جونان داوطلب جهادگر و مشارکت خیرین دریا دل و مردم عزیز تشکیل و راه اندازی شده است، ادامه دهنده راه پر افتخار آن نهاد عظیم جهاد سازندگی می باشد؛ همزمان با سالرزو تشکیل این نهاد جهادگران بیانیه صادر کردند.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور آخرین گزارش اقدامات و برنامه‌های در دست انجام کمیته بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده را تشریح کرد.
بنر طرح جهاد همبستگی ملی توسط سازمان بسیج سازندگی استان البرز طراحی و آماده ارسال به نواحی تابعه جهت چاپ و نصب در سطح شهر و شهرستان های تابعه می باشد.
جانشین سازمان بسیج سازندگی استان قم از ارایه آموزش های لازم ویژه طلاب و روحانیون به منظور ترویج امور مربوط به اقتصاد مقاومتی خبر داد.
اختتامیه کلاس های آموزشی که این کلاس ها با همکاری بسیج سازندگی ، مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان و دهیاری وشورای اسلامی روستای علی آباد ملاعلی و در دوره ای یکساله در روستای علی آباد ملاعلی برگزار گردید
به مظور بازدید ار روند بازسازی و پیگری برای حل مشکلات ؛ جانشین ستاد بازسازی مناطق سیل زده بسیج به روز گذشته به استانهای همدان و لرستان سفر کردند.
هدف جهادگران در انجام هر کاری سوق دادن مردم به سمت انقلاب اسلامی بود

صفحات

تازه ها